Behöver du hjälp eller har frågor är det bara att slå oss en signal. Du når oss genom vår växel, 0554-15190, eller något av våra direktnummer här nedan.

profile_image

Pontus Hultman

Försäljning/Uthyrning

Tel: +46 (0)554-699 501

Mobil: 070-222 84 68

Mail: pontus@hultmanmaskin.com

profile_image

Mats Hultman, VD

Försäljning

Tel: +46 (0)554-699 500

Mobil: 070-525 34 00

Mail: mats@hultmanmaskin.com

profile_image

Dan Gustafsson

Reservdelar

Tel: +46 (0)554-699 504

Mobil: 073-060 16 04

Mail: dan@hultmanmaskin.com

profile_image

Karina Axelsson

Ekonomi/ Administration

Tel: +46 (0)554-699 502

Mail: karina@hultmanmaskin.com

profile_image

Lennie Mattson

Verkstadschef

Tel: +46 (0)554-699 503

Mobil: 070-666 19 75

Mail: lennie@hultmanmaskin.com

profile_image

Hans Sandberg

Verkstad/ Reparatör

Mobil: 070-620 25 26

Mail: hans@hultmanmaskin.com

profile_image

Isak Lindetjärn

Rekondare

hero